Dorodent

Przychodnia

Przychodnia stomatologiczna Dorodent działa od 1996 roku. Dzięki wysokiej jakości naszych usług oraz miłej atmosferze zdobyliśmy zaufanie naszych pacjentów.

Troszczy się o Państwa wykwalifikowana kadra lekarzy stomatologów, która na bieżąco zdobywa nowe kwalifikacje i doświadczenia, uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach w dziedzinie stomatologii estetycznej, endodoncji, radiologii, implantologii i protetyki:

- lekarz stomatolog Dorota Jagiełło
- lekarz stomatolog Anna Hutnik - Rzeźnicka

 

Nasze asystentki stomatologiczne, posiadają ogromne doświadczenie we wszystkich dziedzinach stomatologii. Dzięki szkoleniom i uczestnictwu w specjalistycznych kursach, pomogą Państwu poczuć się komfortowo i bezpiecznie podczas wizyty.

W naszej przychodni działa od wielu lat pracownia protetyczna. Prace wykonywane w naszej przychodni są niezwykle estetyczne i trwałe. O jakość wykonywanych prac dba zespół techników protetyków, zaznajomiony z najnowszymi technologiami z dziedziny protetyki. Każda praca protetyczna powstaje dzięki współpracy Pacjent-Lekarz-Protetyk.

Aby sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów, doskonalimy nasze umiejętności oraz utrzymujemy nasz sprzęt medyczny na światowym poziomie.
Dorodent
Projekt i wykonanie: twojareklama.pl